Kursy

Proponujemy Państwu kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla każdej grupy wiekowej oraz kursy innych języków obcych.  W naszej szkole posługujemy się metodą komunikatywną i rozwijamy wszystkie aspekty językowe. Najważniejsze są dla nas umiejętności praktyczne oraz to, żeby to właśnie kursant mówił na zajęciach.  Kurs w naszej szkole pomoże każdemu pozbyć się bariery językowej, usystematyzować gramatykę i wzbogacić swoje słownictwo. Rozmowy między kursantami pomogą przełamać barierę językową,  a rozmowy na forum klasowym z nauczycielem udoskonalić płynność wypowiedzi.

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach (4 - 8 osób), w atmosferze przyjaznej, ale twórczej i skupionej na celu edukacyjnym. O przydzieleniu do grupy decyduje poziom zaawansowania i wiek. Poziom znajomości języka określany jest przy pomocy specjalnych, bezpłatnych testów diagnostycznych.

Termin spotkań ustalony jest po konsultacji z kursantami.

ZALETY NASZYCH KURSÓW:

-  nastawienie na komunikację,
-  ciekawe, różnorodne ćwiczenia, w których gramatyka jest narzędziem, a nie             celem samym w sobie,
-  małe grupy
-  efektywny system powtórek,
-  spotkania tematyczne,
-  dodatkowe materiały dydaktyczne (opracowania lektorów, ćwiczenia, prace autorskie),
-  monitoring postępów w nauce.

NOWOŚĆ!

• Nowa duża sala dla dzieci z interaktywną podłoga do nauki języka angielskiego FunFloorZajęcia języka angielskiego przez zabawę dla dzieci w wieku przedszkolnym - 4 godz. dziennie, 4 dni w tygodniu, grupa max 12 dzieci, zajęcia 9.30 – 13.30
  • Język angielski dla osób pracujących w systemie zmianowym!

Chcesz zarezerwować miejsce na kursie? przejdz do formularza zgłoszeniowego.
W celu określenia szczegółów niezwłocznie skontaktuje się z Państwem przedstawiciel naszej szkoły.

Przejdz do formularza