SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ACCENT

Wakacyjne Kursy Języka Angielskiego

INTENSYWNY KURS WAKACYJNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

(DLA DOROSŁYCH 32 LEKCJE)

Kurs przygotowany jest z myślą o osobach pragnących pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę językową oraz poszerzyć wiadomości gramatyczno-leksykalne. W naszej szkole posługujemy się metodą komunikatywną i rozwijamy wszystkie aspekty językowe. Najważniejsze są dla nas umiejętności praktyczne oraz to, żeby to właśnie kursant mówił na zajęciach. Intensywny kurs w ACCENCIE pomoże każdemu pozbyć się bariery językowej, usystematyzować gramatykę i wzbogacić swoje słownictwo. Rozmowy między kursantami pomogą przełamać barierę językową, a rozmowy na forum klasowym z nauczycielem udoskonalić płynność wypowiedzi.

• Poziom zaawansowania:wszystkie
  • Czas trwania: 32 lekcji 45-minutowych (16 spotkań x 2 lekcje 45 minutowe)
  • Dni zajęć: poniedziałek i  środa lub wtorek i czwartek
  • Godziny zajęć:kurs poranny: 9:00 – 12:15, kurs popołudniowy: w godzinach 17- 21

Dlaczego kurs wakacyjny?

• zajęcia w trybie przedpołudniowym i popołudniowym – każdy znajdzie termin dla odpowiedni dla siebie
  • podtrzymanie kontaktu z językiem, nadrobienie ewentualnych zaległości, odświeżenie znajomości języka
  • nacisk na komunikację i poszerzenie słownictwa
  • odchodzimy od utartych szkolnych schematów (np. grammar translation method)
  • nacisk na każdy rodzaj komunikacji – pair work, group work, face-to-face, individual work
  • ćwiczenia dla słuchowców, wzrokowców, kinestetyków
  • aktywizacja każdego kursanta
  • wykorzystanie najnowszych technik metodycznych

INTENSYWNY KURS WAKACYJNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

(DLA DOROSŁYCH 56 LEKCJI)

Kurs przygotowany jest z myślą o osobach pragnących w bardzo intensywny sposób pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę językową oraz poszerzyć wiadomości gramatyczno-leksykalne

• Poziom zaawansowania:wszystkie
  • Czas trwania: 56 lekcji 45-minutowych (18 spotkań x 3 lekcje 45 minutowe)
  • Dni zajęć: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek
  • Godziny zajęć:kurs poranny w godzinach: 9:00 – 12:15, kurs popołudniowy w godzinach: 17:00 – 20:45 ( do ustalenia)
  • Miejsce:Szkoła Języków Obcych ACCENT lub online

Dlaczego kurs wakacyjny ?

• nacisk na komunikację i poszerzenie słownictwa
  • materiały przygotowywane przez lektorów

KONWERSACYJNY KURS WAKACYJNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

(DLA DOROSŁYCH 24 LEKCJE)

Kurs przeznaczony dla osób pragnących udoskonalić swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.

• Poziom zaawansowania: od poziomu B1/B2
    • Czas trwania:24 lekcje 45-minutowe (12 spotkań x 2 lekcje 45-minutowe)
    • Dni zajęć:poniedziałek, wtorek ,czwartek, piątek
    • Godziny zajęć:kurs popołudniowy w godzinach  17:00 – 20:00

EGZAMINACYJNY KURS WAKACYJNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

(36 LEKCJI)

Kurs przeznaczony dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English: First (FCE) oraz Cambridge English: Advanced (CAE). Pozwala poszerzyć dotychczasową wiedzę językową i zapoznać się z formą egzaminu.

• Poziom zaawansowania:B2 i C1
      • Czas trwania: 36 lekcji 45-minutowych (18 spotkań x 2 lekcje 45 minutowe)
      • Dni zajęć: poniedziałek, wtorek, środa  i czwartek
      • Godziny zajęć:kurs poranny: 9:00 – 12:15, kurs popołudniowy: 18:30
      • Miejsce:Szkoła Języków Obcych ACCENT

Dlaczego kurs wakacyjny ?

• przygotowanie się do egzaminów Cambridge English
      • przykładowe testy, powtórki zagadnień niezbędnych do egzaminu

(DLA DZIECI – LIPIEC 2021)

Kurs przygotowany jest z myślą o dzieciach  klas 1,2,3 szkoły podstawowej.

• Bogaty materiał językowy nowe słownictwo, nowe historyjki, piosenki, gry i ćwiczenia
        • Zabawy ruchowe w języku angielskim

8 godzinny kurs obejmuje 8 spotkań w godzinach przedpołudniowych jak i popołudniowych  (realizowane w ciągu 4 tygodni).

Zapisz się z kolegą, bratem lub siostrą i zgarnij zniżkę 10%!

• Czas trwania: lipiec  –   11 lekcji 45-minutowych  (8 spotkań x 60 min)

(DLA DZIECI I MŁODZIEŻY)

Kurs przygotowany jest z myślą o dzieciach  klas 4, 5, 6, 7, 8 szkoły podstawowej jak i uczniów szkół średnich pragnących pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę językową, nadrobić zaległości  oraz poszerzyć wiadomości gramatyczno-leksykalne.  W naszej szkole posługujemy się metodą komunikatywną i rozwijamy wszystkie aspekty językowe.

• Czas trwania: lipiec  – 11 lekcji 45-minutowych  (8 spotkań x 1 lekcja 60 minutowa)

(DLA MATURZYSTÓW)

Kurs przygotowany jest z myślą o młodzieży szkół średnich pragnących pogłębić i rozpocząć proces przygotowań do matury. Dla uczniów którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę językową, nadrobić zaległości  oraz poszerzyć wiadomości gramatyczno-leksykalne.  W naszej szkole posługujemy się metodą komunikatywną i rozwijamy wszystkie aspekty językowe.

• Czas trwania: lipiec  – sierpień   24 lekcji 45-minutowych  (12 spotkań x 2 lekcje 45 minutowe)
                • Dni zajęć: poniedziałek i  środa lub wtorek i czwartek
                • Godziny zajęć:kurs poranny:  od 10:00   lub    kurs popołudniowy: od 15;00 – godzina do ustalenia

(DLA DZIECI – LIPIEC 2021)

Kurs przygotowany jest z myślą o dzieciach  klas 1,2,3 szkoły podstawowej.

Zapisz się z kolegą, bratem lub siostrą i zgarnij zniżkę 10%!

• Czas trwania: lipiec  –   2 tyg od 5 lipca do 16 lipca   (10 spotkań x 60 min)
                      • Dni zajęć: poniedziałek ,wtorek,  środa, czwartek i piątek
                      • Małe grupy: 4-8 osób