O szkole

Szkoła Języków Obcych ACCENT proponuje Państwu kursy języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, polskiego dla obcokrajowców i rosyjskiego. W naszej szkole czekają na Państwa przyjaźni, doświadczeni lektorzy. Zajęcia prowadzone w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw.

Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych:

• dla dzieci i młodzieży,
  • dla dorosłych,
  • dla firm,
  • biznesowe,
  • egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE),
  • weekendowe,
  • wakacyjne,
  • indywidualne,
  • komunikatywne.
  • Dla dzieci w wieku przedszkolnym nowość
Zajęcia  języka angielskiego przez zabawę - 4 godz. dziennie, 4 dni w tygodniu, grupa max 12 dzieci, zajęcia 9.30 – 13.30

Dysponujemy nowa, dużą salą dla dzieci z interaktywną podłoga do nauki języka angielskiego FunFloor

Ponadto proponujemy Państwu bezpłatne i niezobowiązujące testy kwalifikacyjne, które pozwolą na dokładne określenie Państwa poziomu przed przypisaniem do grupy. Inną zaletą naszej szkoły jest PRZYSTĘPNA CENA , SYSTEM DOGODNYCH RAT i atrakcyjne RABATY.

Wjazd do szkoły znajduje się od ul. Kocjana.  Szkoła posiada obszerny, własny parking.